Home › Urlop nad zbiornikiem w Sielpi Wielkiej - dobrym wyborem

Urlop nad zbiornikiem w Sielpi Wielkiej - dobrym wyborem

Ostatnie dni okresu zimowego to najlepszy czas na zastanowienie się nad planem spędzenia letniego wypoczynku.

Coraz większa grupa urlopowiczy nauczona własnym doświadczeniem i problemami ze znalezieniem stosownej do oczekiwań bazy noclegowej tuż przed wyjazdem na długo oczekiwany urlop już teraz szuka miejsca z myślą o wakacyjnych miesiącach. Przy rezerwowaniu miejsca wczasów należy obowiązkowo zastanowić się nad wyjazdem do Sielpi. Zlokalizowany w województwie świętokrzyskim Zalew Czarnej Koneckiej w Sielpi to najlepsza baza wypadowa dla osób , które szukają miejsca z dala od miejskiego a nawet turystycznego zgiełku, gwarantujących możliwość codziennego obcowania z przyrodą. Dzięki otoczeniu lasami sosnowymi, wydzielającymi zapach aromatycznej żywicy, wokół Zalewu w Sielpi roztacza się specyficzny mikroklimat sprzyjający układowi oddechowemu zarówno najmłodszych dzieci jak i seniorów.
Zalew w Sielpi oprócz walorów przyrodniczych oferuje odwiedzającym gościom bogatą bazę kwater noclegowych. Wśród polecanej oferty można pomyśleć nad zarezerwowaniem położonychw odległości kilku minut spaceru od zbiornika wodnego domków wypoczynkowych. Dzięki odpowiedniemu wyposażeniu każdy turysta może czynnie i w przyjaznej atmosferze spędzić urlop nawet w czasie deszczowych dni.Bardzo dużą zaletą wypoczynku nad Zalewem jest bliska lokalizacja wielu atrakcji ziemi świętokrzyskiej. W czasie wakacyjnego pobytu nad Zalewem Czarnej Koneckiej można zaplanować wycieczkę dla przykładu do Parku Miniatur w Krajnie czy Parku Jurajskiego w Bałtowie.

Na osoby , które cenią aktywną relaksu czekają świetnie oznakowane trasy rowerowe prowadzące poprzez zachwycające zakątki całej okolicy..
<< Poprzedni
Następny >>