Home › Nie taki diabeł straszny jak go malują: Praga Południowa

Nie taki diabeł straszny jak go malują: Praga Południowa

Dogodna lokalizacja lokalu jest chyba największą bolączką ludzi, szukających nowego lokum w Warszawie.

Nowoczesne inwestycje powstają niemalże w na przestrzeni całego miasta, a oferta deweloperska jest mocno różnorodna.

Oczywiście im bliżej starego miasta, tym stawka za metr kwadratowy wzrasta. Współcześnie jednak stolica jest doskonale skomunikowana z tego powodu, bardziej od bliskiego położenia śródmieścia jest w cenie bliskość miejsc zielonych i dobre infrastruktury okolicy. Gdzie znajdziemy takowe mieszkania? Na południowej Pradze!

Południowa Praga jest dzielnicą a propos której wielokrotnie mówiło się w zły sposób. Na prawdę w latach dziewięćdziesiątych ta okolica nie była zbyt przystępna do życia. Jednak przez lata upowszechniane plotki nie są już aktualne. Obecnie świeże mieszkania na południowej Pradze cieszą się bardzo sprzedażą. W tym rejonie buduje się bardzo dużo inwestycji deweloperskich. Mieszkańców Warszawy przyciągają też niskie ceny mieszkań, które są dużo niższe niż na przykład na Śródmieściu. Dlatego kupno nowego mieszkania na południu Pragi, jest bardzo dobrą alternatywą dla osób, które nie chcą zaciągać ogromnego zadłużenia. Ten obszar stolicy cechuje się komfortowymi architektonicznie budynkami i atrakcyjną infrastrukturą. Mieści się tutaj bardzo duże centrum kulturalno-handlowe. Możemy znaleźć tutaj mnóstwo szkół i przedszkoli.

Na dodatek jest tutaj bardzo dużofirm usługowych. Co więcej, zabudowanie nie jest tak gęste jak w innych dzielnicach,z tego powodu mieszkania na południowej Pradze są wyposażone w tarasy i ogródki..