Home › Jak kupić wyroby gumowe

Jak kupić wyroby gumowe

Wszelkiego rodzaju tworzywa z gumy to towary, które stanowią trzon wytwórczy w firmie Paprota. Jest to producent wyrobów gumowych wszelkich rodzajów. O ich jakości i zaawansowaniu świadczy praktyka firmy, działającej od niemal ćwierćwiecza. Podstawowym adresatem towarów wykonanych z gumy są ubojnie i rzeźnie – tam przesyłane są tzw. bicze do myjek poubojowych oraz łapy do szczeciniarek. W wyroby tej firmy zaopatrują się także producenci urządzeń nowoczesnych technologicznie i zakładów motoryzacyjnych, dążących do posiadania produktów najlepszej klasy i z gwarancją wykorzystywania.

Ponadto przedsiębiorstwo Paprota to także producent uszczelek gumowych, służących do ochrony konkretnych elementów maszyn przed przedostawaniem się do nich substancji ciekłych, gazowych oraz do utrzymywania wewnątrz nich wysokiej temperatury.

Producent ma dojście do mieszanek gumowych przeróżnych typów, dlatego ma możliwość utworzenia wielu typów produktów, uwzględniając przede wszystkim oczekiwania zamawiającego. Jak najbardziej wykonalne jest utworzenie takiego typu produktu, który będzie będzie odpowiedni wobec zamówień realizowanych według indywidualnych pomysłów klientów. Jako producent mat gumowych ma do zaproponowania następujące ich typy: • METRO – do instalowania na podłodze np.

w pojazdach mechanicznych lub magazynach; • wykładziny ryflowane – antypoślizgowe, do instalowania w pomieszczeniach handlowych, przemysłowych, ale też na płaszczyznach transportowych w pojazdach ciężarowych; • wykładziny gładkie – do wykorzystania na płaszczyznach podłogowych; • chodniki elektroizolacyjne; • wycieraczki antypoślizgowe , które odprowadzają wodę. W ofercie znajdują się też płyty gumowe: SBR (podkładowe, do zainstalowania w dowolnym punkcie), NBR (płyta niepodatna na oleje rożnego rodzaju i na niszczenie cieplne), CR (niepodatne na działanie bodźców atmosferycznych oraz kwasów), EPDM (odporne na wpływ bodźców atmosferycznych, niszczenie cieplne i kwasy nieorganiczne), LBM (przeznaczone do kontaktu z żywnością). Firma Paprota zaprasza , aby skorzystać z szerokiej oferty produktów wykonanych z gumy. Jakość jest zagwarantowana przez przedsiębiorstwo z wieloletnim doświadczeniem..
Wpis z:: http://paprota.pl/

<< Poprzedni
Następny >>