Home › Dobry dentysta

Dobry dentysta

Utrata zębów to problem, który mimo wszystko ma większy negatywny wpływ na jamę ustną, niż się wydaje. Doprowadza nie tylko do tego, że wyraz twarzy prezentuje się nieatrakcyjnie, ale najgorszym skutkiem jest to, że obumierają kości szczęki i żuchwy, natomiast posiłek może być bezowocnie rozmiażdżany, a przez to pojawiają się problemy z odżywianiem. Po stracie uzębienia niezwykle ważne, aby jak najszybciej zdobyć się na wstawienie implantów.

Implanty zębów to pewność estetycznego zrobienia nowych zębów z materiału, które nie wpływa negatywnie na organizm człowieka.

Polega to na tym, że operacyjnie wkłada się do szczęki lub żuchwy zamiennik zrobiony z tytanu, który po 4-6 miesiącach po zabiegu zachowuje się jak normalny, niepodrobiony ząb tylko że nie poddaje się próchnicy.

Samo wprowadzenie nie jest bolesne, ponieważ wykonuje się to drogą jak najmniej bolesną.

Odbywa się to oczywiście po uprzednich oględzinach oraz przeglądzie.

Nieistotne, czy pacjentowi brakuje jednego, czy wielu zębów, ponieważ implanty są najbardziej nowoczesnym sposobem na regenerację braków w jamie ustnej – wchodzą na stanowisko korzenia i dostosowują się do funkcji, jakie powinny następnie pełnić. Drugą metodą na odbudowę zębów stanowią bezmetalowe wypełnienia protetyczne, czyli protezy zębowe. Centrum Stomatologii oferuje profesjonalną opiekę stomatologiczną i stworzenie najwyższej klasy protez zębowych. Wadami zgryzu trudni się natomiast odrębna dziedzina, jaką jest ortodoncja. oferuje profesjonalne leczenie także w takim zakresie.

Jest ono niezbędne, gdyż nieprawidłowo ułożone zęby sprawiają trudności z higieną jamy ustnej, umożliwiają występowanie ubytków i innych chorób przyzębia.

Należy zważać na to, że wszystkie braki w zębach trzeba jak najszybciej naprawiać, aby nie doprowadzić do jeszcze gorszego stanu zębów. Brak jednego zęba wpływa na formę i działanie całościowej szczęki albo żuchwy.

Dbałość o zęby stanowi pewność pięknego i silnego wyglądu. Aby egzystować i zjadać posiłki komfortowo i bez przeszkód, a także z konieczną przez kulturę estetyką,koniecznie trzeba zadbać o uzębienie..
Autorzy:: http://www.aldent.lublin.pl/